19 yıldır hepimizin ortak sevdası…

GALATASARAY SPOR KULÜBÜ BAŞKANI SAYIN DURSUN AYDIN ÖZBEK'İ TEBRİK EDERİZ
GALATASARAY SPOR KULÜBÜ BAŞKANI SAYIN DURSUN AYDIN ÖZBEK'İ TEBRİK EDERİZ

Dursun Aydın Özbek yeniden başkan seçildi.

Galatasaray Spor Kulübü Olağan Seçim Genel Kurulu, Galatasaray Lisesi’nde gerçekleştirildi. 4415 üyesinin katıldığı 20 sandıkta gerçekleşen oylama sonucunda, 3343 oy alan Dursun Aydın Özbek Galatasarayımızın 92. dönemdeki başkanı oldu. Galatasaray Spor Kulübü’nün 36. Başkanı olarak üçüncü dönemini geçirecek olan Dursun Aydın Özbek, sonuçların ilan edilmesiyle şu açıklamayı yaptı:

“Değerli Galatasaraylılar. Saygıdeğer hanımefendiler, beyefendiler. Bugün, burada Galatasarayımızı geleceği için irade gösteren üyelerimizin hepsine canı gönülden teşekkür ediyorum. Sayın Divan Başkanına, uzun saatlerden beri burada emek veren tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Ekibimde yer alan, bu zorlu yolculuğa benimle beraber çıkan arkadaşlarıma, tüm çalışanlarıma teşekkür ediyorum. Bu süreçte her zaman yanımda olan sevgili eşime ,sevgili kardeşime ve aileme teşekkür ediyorum. 

"Değerli Galatasaraylılar, yarın çok önemli bir maçımız var. Asıl kutlamamız yarın olacak. Yarın, şampiyon olacağız. İnşallah yarın Galatasaray 24. şampiyonluğunu kutlayacağız. Sizlerin de desteğiyle Galatasaray, hepimizin gurur duyduğu, daha iyi günlere hep birlikte gelecek." 

"Galatasaray’ın ihtiyacı olan birlikte ve beraberlik, sevgi iklimi. Bunu hiç aklımızdan çıkarmayalım. Galatasaray’ı geleceğe, gelecek yüzyıllara taşımanın yolu budur. Ne yaparsak yapalım, sevgiyle yapalım. Yaşasın Galatasaray!" 

1905 AGS Ailesi olarak Sayın Dursun Aydın Özbek ve ekibini tebrik ederiz. Camiamız adına hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederiz.

#Seçim2024


Diğer Haberler

06/07/2024

GALATASARAY SPOR KULÜBÜMÜZÜN OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISI’NA KATILDIK

Galatasaray Spor Kulübü Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, Lütfi Kırdar Uluslararası...

Devamını Oku

05/07/2024

GÜN 5 TEMMUZ HEDEF 5 YILDIZ!

Galatasarayımızın, 24. şampiyonluğunun 40. gecesi kulüp üyelerimiz ile birlikte Galatasaray...

Devamını Oku

01/06/2024

24. ŞAMPİYONLUK GECEMİZİ ANKARA’DA KUTLADIK

Galatasaray’ımızın 24. şampiyonluğu coşkuyla kutlanmaya devam ediyor. Derneğimiz...

Devamını Oku