19 yıldır hepimizin ortak sevdası…

ÜYE SİCİL KOMİSYONU

TANITIM:

Dernek yeni üye müracaatlarının değerlendirilmesi, gerekli görüşmelerin yapılması, üye araştırmasının yapılması ve yönetime raporlanması amacıyla kurulmuştur. Komisyon 6 (altı) üyeden oluşur.

YK Üyesi komisyon

Detaylı İncele

TÜZÜK TADİL KOMİSYONU

TANITIM:

Tüzük Tadil Komisyonu karşılaşılmış olan Tüzük eksikliklerinin tamamlanması, belirsiz hususların eklenmesi, işlevselliğin artırılması amacıyla kurulmuştur. Komisyon YK Başkanının başkanlığında toplam 6 (altı) üyeden oluşur.

Detaylı İncele

ÜYE İLİŞKİLERİ KOMİSYONU

TANITIM: 

Üye İlişkileri Komisyonu, dernek ve üyeler arasında iş birliği kurmak ve geliştirmek amacıyla kurulmuştur. Üye İlişkileri Komisyonu 10 (on) üyeden oluşur. Yönetim Kurulu üyesi Üye İlişkileri Komisyonuna başkanlık eder.

Detaylı İncele

KAMU VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI KOMİSYONU

TANITIM: 

Kamu ve Sivil Toplum Kuruluşları Komisyonu diğer sivil toplum kuruluşları ile iş birliği kurmak, sosyal projeler geliştirmek, spor ile ilgili projelere katkı sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Komisyon dernek ile kamu kuruluşları arasındaki hususlar

Detaylı İncele

KULÜP TARAFTAR İLİŞKİLERİ KOMİSYONU

TANITIM: 

Kulüp Taraftar İlişkileri Komisyonu, Galatasaray Spor Kulübü ve Ankara’daki taraftar üyelerimiz arasında iş birliğini kurmak ve geliştirmek amacıyla kurulmuştur. Komisyon 10 (on) üyeden oluşur.

<
Detaylı İncele

MEDYA, BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER KOMİSYONU

TANITIM: 

Medya, Basın ve Halkla İlişkiler Komisyonu, derneğin sosyal medya hesaplarını yönetmek, medya ve basın kuruluşları ile ilişkilerini geliştirmek, dernek marka değerini arttırmak amacıyla kurulmuştur.

Komisyon 10 (on) üyeden oluşur.

Detaylı İncele

HUKUK İŞLERİ KOMİSYONU

TANITIM: 

Hukuk İşleri Komisyonu Derneğin faaliyetlerindeki ve projelerindeki hukuki alanların önündeki engellerin kaldırılması ve iyileştirilmesine yönelik çözüm önerileri geliştirmek, üyeler ve diğer hususlardaki hukuki sü

Detaylı İncele

ETKİNLİK VE ORGANİZASYON KOMİSYONU

TANITIM:

Etkinlik ve Organizasyon Komisyonu dernek faaliyetlerine/projelerine ilişkin çeşitli etkinlikler yapmak amacıyla kurulmuştur.

Komisyon 10 (on) üyeden oluşur.  Yönetim Kurulu üyesi Organizasyon ve Etkinlik Komisyonuna başkanlık eder.

Detaylı İncele

SOSYAL SORUMLULUK KOMİSYONU

TANITIM: 

Sosyal Sorumluluk Komisyonu sosyal projeler geliştirmek, spor ile ilgili projelere katkı sağlamak hususlarını yürütmek amacıyla kurulmuştur. Komisyon 10 (on) üyeden oluşur.

Komisyon ayda en az bir kere dernek merkezinde toplanır.

Detaylı İncele