HAKKIMIZDA

Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS), Galatasaray Spor Kulübü bünyesinde bulunan, tüzükte yer alan, kulüp tarafından akredite edilmiş Türkiye’deki iki dernekten birisidir.

 

1905 AGS’nin kuruluş amacı; ortak menfaatin sadece Galatasaray olduğu bir oluşumla Galatasaray Spor Kulübü'ne hizmet etmek, kulübün çıkarlarını gözetmek, kulübe bağlı yönetim kadroları ile ortak projeler ve politikalar üretmektir. Galatasaray terbiyesinden ve Galatasaray eğitim kurumları kültüründen ayrılmadan, Galatasaray’ın genetik kodlarını korumak ana gayesidir.

 

1905 AGS, Galatasaray’ın tüm branşları ile gerçek bir spor kulübü olduğunu hiç unutmadan, Futbol, Basketbol, Voleybol gibi ana branşlar yanında kulüp bünyesindeki yan branşlara da her daim destek veren bir dernektir.

 

1905 AGS’nin bir başka misyonu da; iş dünyası ile sporu buluşturan etkinlikler organize ederek üyelerini, sportif organizasyonlar, maç organizasyonları, Galatasaray temalı sosyal sorumluluk projeleri ve çeşitli sosyal organizasyonlarla buluşturmaktır. Tüm bu etkinliklerde üyelerini, iş dünyası kimlikleri ve sosyal hayat kimliklerini dışarıda bırakarak sadece Galatasaray kimlikleri ile bir araya getirmektedir.

 

1905 AGS vizyonu itibarıyla Galatasaray Spor Kulübü'ne hiçbir menfaat gözetmeden, tarafsız tavrı ile verdiği hizmetlerle, yeni projelerle Galatasaray’ın hep bir adım daha ileriye gitmesine ve daha da güçlenmesine katkı sağlamak için sarı-kırmızı renkler altında hizmet etmeye devam edecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© Tüm Hakları Saklıdır. Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği