18 yıldır hepimizin ortak sevdası…

DERNEK ÜYE İLİŞKİLERİ

TANITIM: Dernek Üye İlişkileri Çalışma Komisyonu, Dernek ve üyeler arasında iş birliği kurmak ve geliştirmek amacıyla kurulmuştur.

YÜRÜTME KURULU:

Detaylı İncele

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI VE SOSYAL SORUMLULUK İLİŞKİLERİ

TANITIM: Sivil Toplum Kuruluşları ve Sosyal Sorumluluk İlişkileri Çalışma Komisyonu diğer sivil toplum kuruluşları ile iş birliği kurmak ve sosyal projeler geliştirmek, spor ile ilgili projelere katkı sağlamak amacıyla kurulmuştur.

YÜRÜTME KURULU

Detaylı İncele

KULÜP TARAFTAR İLİŞKİLERİ

TANITIM: Kulüp Taraftar İlişkileri Çalışma Komisyonu Galatasaray Spor Kulübü ve Ankara’daki taraftar üyelerimiz arasında iş birliği kurmak ve geliştirmek amacıyla kurulmuştur.

YÜRÜTME KURULU:

Detaylı İncele

MEDYA-BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER

TANITIM: Medya-Basın ve Halkla İlişkiler Çalışma Komisyonu 1905 AGS’nin medya ve basın kuruluşları ile ilişkilerini geliştirmek, marka değerini arttırmak ve sosyal medyadaki görünürlüğü, tanınırlığını arttırmak amacıyla kurulmuştur.

Detaylı İncele

HUKUK İŞLERİ

TANITIM: Hukuk İşleri Çalışma Komisyonu 1905 AGS’nin faaliyetlerindeki ve projelerindeki hukuki alanların önündeki engellerin kaldırılması ve  iyileştirilmesine yönelik çözüm önerileri geliştirmek amacıyla kurulmuştur.

Detaylı İncele

ORGANİZASYON VE ETKİNLİK İŞLERİ

TANITIM: Organizasyon ve Etkinlik İlişkileri Çalışma Komisyonu 1905 AGS’nin faaliyetlerine/projelerine ilişkin çeşitli etkinlikler yapmak amacıyla kurulmuştur.

YÜRÜTME KURULU:

Detaylı İncele

KAMU VE BÜROKRASİ İLİŞKİLERİ

TANITIM: Kamu ve Bürokrasi İlişkileri Çalışma Komisyonu kamu sektörü ve kurumlarıyla, 1905 AGS arasında sağlıklı iletişim, iş birliği ve koordinasyonun sağlanması amacıyla kurulmuştur.

YÜRÜTME KURULU:

Detaylı İncele