HABERLER

1905 AGS olarak Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sn. Orhan Erdem'i ziyaret ettik.

1905 AGS olarak Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Mehmet Özhaseki'yi makamında ziyaret ettik.

1905 AGS olarak, Angiad Başkanı Emre Altındağ ve Atid Başkanı Birol Akman ile bir araya gelerek, bu yıl Ankara'da ikincisi düzenlenecek olan Travel Expo Fuar'ını desteklediğimizi kendilerine bildirdik.

1905 AGS olarak Ankara Valisi Sn. Ercan Topaca'yı ziyaret ettik

8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Dernek üyelerimizle birlikte öğlen yemeğinde bir araya gelerek kutladık.

1905 AGS olarak Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı Başkanı Sayın Veli Sarıtoprak'ı makamında ziyaret ettik. Ziyaretimiz sırasında Başkanımız Özgür Savaş Özüdoğru'nun doğum gününü kutladık.

1905 AGS Yönetim Kurulu olarak Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekçi'yi makamında ziyaret ettik ve formasını takdim ettik.

1905 AGS Yönetim Kurulu olarak Ankara Valisi Sayın Ercan Topaca'yı makamında ziyaret ettik. Galatasaraylı olan Valimize Galatasaray forması takdim ederek, değerli fikirlerine başvurduk.

1905 AGS Yönetim Kurulu Başkanımız Özgür Savaş Özüdoğru ve Yönetim Kurulu olarak ASO Başkanı Sayın Nurettin Özdebir'i ziyaret ettik. Derneğimizin faaliyetleri ve etkinlikleri hakkında bilgi verdiğimiz keyifli toplantı için kendilerine teşekkür ediyoruz.

1905 AGS olarak Yenimahalle Belediye Başkanı Sn. Fethi Yaşar'ı ziyaret ettik.

Fanatik bir Galatasaray Taraftarı olan 14 yaşındaki lenfoma hastası Alper Baştiryaki'nin en büyük hayali gerçek oldu. 1905 AGS olarak Ankara'da tedavi gören Alper'i Galatasaraylı futbolcular ve teknik direktör Jan Olde Riekerink ile bir araya getirdik.

Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İş Adamları Derneği olarak Ankara Galatasaraylılar Derneğinin 79. Yıl Kuruluş Kokteyline katıldık.

ASTOP’un Dünya Gönüllüler Günü nedeniyle düzenlediği törende Galatarasaylılar Birliği de Üstün Başarı Hizmet Ödülü’ne layık görüldü. Ödülü Birlik Başkanı Mehmet Dülger,

AGS 1905 Başkanı Özüdoğru’nun elinden aldı.

 

Engellilerin önündeki tüm engellerin kalkması, daha mutlu ve sağlıklı bir yaşam standardına kavuşmaları dileklerimizle... Bir gün değil; 365 gün birlikteyiz...

Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği olarak tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyoruz.

Türkiye'nin rol model STK'sı yine farklı bir projeye imza atıyor! Biz Büyük bir Aileyiz projemiz çok yakında başlıyor!

Derneğimizin geleceği için üyelerimizle el ele... "Biz Büyük Bir Aileyiz" projemiz başlıyor.

Atamızı şükran ve gururla anıyoruz.

Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun!

1905 AGS olarak bu yıl 4.'sünü düzenlediğimiz Galatasaray Business Network (GBN) Kokteyli'nde değerli üyelerimiz ve konuklarımızla buluştuk.

Ankara'da yaşayan Galatasaraylıları tanıştırmak, kaynaştırmak ve devamlılığı olan bir iş bağlantısı ortamı yaratmak amacıyla bu yıl 4.'sünü düzenlediğimiz Galatasaray Business Network (GBN) Kokteyli'nde siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten çok mutlu olacağız.

Dünyanın En Büyük Sevdası 111 Yaşında... Tüm #Galatasaray Camiamızın yeni yaşı kutlu olsun.

ALPASLAN DİKMEN’İ ANARKEN…

 

Bugün; camiamızın sembol isimlerinden Alpaslan Dikmen’in aramızdan ayrılışının 8. yıldönümü.

 

UltrAslan kurucusu, tribün lideri,  güzel insan, örnek taraftar Alpaslan Dikmen’i, ölümünün 8. yılında da özlem, saygı ve rahmetle anıyoruz.

 

Kurucusu olduğu UltrAslan markasının yurt içinde ve yurt dışında güçlenmesine ön ayak olan,  tüm Galatarasay taraftarını tek çatı altında toplamayı başaran çok değerli büyüğümüz, ağabeyimiz Alpaslan Dikmen’i unutmayacağız, unutturmayacağız.

 

Ruhu Şad Olsun…

 

Galatasaray Kulübünün kurucusu ve ilk başkanı olan Ali Sami Yen, vefatının 65. yıl dönümünde kabri başında anıldı.

Galatasaray Kulübünün kurucusu ve ilk başkanı olan Ali Sami Yen, vefatının 65. yıl dönümünde kabri başında anıldı.Feriköy Mezarlığı'ndaki anma törenine Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar ve Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Okunan duaların ardından tören sona ererken, Özbek ve sarı-kırmızılı yöneticiler aynı mezarlıkta bulunan Beşiktaş Kulübünün efsane başkanlarından Süleyman Seba'nın kabrini de ziyaret etti.

Sarı-kırmızılılar Seba'nın mezarı başında da dua ederken, Özbek yaptığı açıklamada, "Ali Sami Yen'in bize emanet ettiği Galatasaray ileriye dönük yükselme çabası içindedir. Yönetimim ve tüm camiam bu yükseliş için elinden geleni yapıyor. Biz bu emaneti en yüksek seviyeye çıkarmak için çalışıyoruz. Süleyman Seba, centilmenliği ve beyefendiliği ile herkesin gönlünde taht kurmuş birisi. Kişiliğini ve verdiği hizmetleri kimsenin unutacağını sanmıyorum." diye konuştu.

 

 

 

Elvada Berlin Kaplanı

Galatasaray’ın ve Milli Takımımızın unutulmaz futbolcularından Berlin Panteri lakabını alan Turgay Şeren 84 yaşında bugün sabah saatlerinde İstanbul’da vefat etti..

 

Galatasaray ve Türk Spor Ailesi’ne başsağlığı dileriz.

 

ANKARALI GS’LI İŞADAMLARI SEÇİM YAPTI

Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği’ nin hafta sonu gerçekleşen Olağan Genel Kurulunda, yeni dönem Yönetim ve Denetim kurulları belirlendi. Özgür Savaş ÖZÜDOĞRU’ nun tekrar Başkan seçildiği Genel Kurulda yeni dönem hedefleri açıklandı.   Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS)’nin genel kurulu, Başkent’deki taraftar işadamlarını bir araya getirdi.

FUTBOL FEDERASYONU GENEL KURUL

1905 AGS Başkanı Özgür Savaş ÖZÜDOĞRU ve değerli Yönetim Kurulu Üyeleri olarak, Futbol Federasyonu Genel Kurul toplantısında Başkan Dursun ÖZBEK, ikinci Başkan Cengiz ÖZYALÇIN ve Muhasip Üye İsmail SARIKAYA ile birlikteydik.

DSP GENEL BAŞKANI ÖNDER AKSAKAL 1905 AGS’Yİ ZİYARET ETTİ

1 Haziran 2016 Çarşamba günü yapılan 1905 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS) Yönetim Kurulu toplantısını DSP Genel Başkanı Önder AKSAKAL ve Genel Başkan Yardımcısı aynı zamanda 1905 AGS üyesi olan Şerafettin Erdinç ÖZDİL ile birlikte ziyaret ettiler. 1905 AGS Dernek Merkezinde sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette, keyifli anlar yaşandı.  1905 AGS

1905 AGS OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI.

1905 AGS Olağan Genel Kurul Toplantısı, 11 Haziran 2016 Cumartesi Günü Saat: 13:00 ‘de Elit Palas Hotel’ de yapılmıştır.

<< geri

ileri >>

Anasayfa
Kurumsal
Haberler
Üyelerimiz
Üyelik Şartları
Branşlar

Etkinlikler
Basın Bültenleri
Basında AGS
Video Galeri
İletişim

© Tüm Hakları Saklıdır. Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği