ETKİNLİKLER

Derneğimiz ile Uluslararası Ticaret Birliği (ITA) arasında; üyelerimizin üretmiş oldukları mal ve hizmetlerin, ulusal ve uluslararası pazarlarda tanıtımlarının yapılması, ITA’nın mal ve hizmet tedarik merkezine üyelerimizin doğrudan erişim hakkı sağlanması gibi konularda “İşbirliği Protokolü” imzalanmıştır.

Derneğimiz ile Alegria Business Hotel arasında, Yönetim Kurulu üyelerimizin de katılımıyla imza edilen imtiyaz sözleşmesi kapsamında; 1905 AGS üyeleri ve 3. dereceye kadar yakınları, otelin tüm hizmetlerinden yüzde 19,05 indirimle faydalanabilecek.

Dernek olarak, 3. Ormanımız olan Galatasaray Umut Ormanı'nı kurmanın gururunu yaşıyoruz.

“2021’e Merhaba” etkinliği ile her üyemiz adına fidanlar dikerek oluşturduğumuz ormanımız, geleceğe umut olsun!

 “Ülkemize sağlık, Galatasaray’ımıza kupa dolu bir yıl” temennisiyle gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim adına da birer fidan diktik.

Dernek üyelerimiz, pandemi tedbirleri kapsamında gerçekleştirdiğimiz “2021’e Merhaba” etkinliğinde bir araya geldi.

Salgın nedeniyle sınırlı sayıda yapılan etkinliğimizde,  yeni üyelerimize plaket takdim edildi.

Etkinliğimiz, yeni yılın başta sağlık olmak üzere mutluluk ve huzur getirmesi temennileriyle son buldu

1905 AGS olarak yeni dönem PR çalışmalarımızla ilgili gerçekleştirdiğimiz toplantıda değerlendirmelerimizi yaptık. Daha güçlü daha etkin bir 1905 AGS için el ele...

1905 AGS Yönetim Kurulu olarak, yeni dönem hedeflerimizi ve projelerimizi görüşmek için dernek genel merkezimizde bir araya geldik.

 

1905 AGS Yönetim Kurulu Başkanımız Özgür Bayraktar, Başkan Yardımcılarımız Fatih Alan ve Erdi Boyraz, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'i evinde ziyaret ederek  pandemi sürecinde de faaliyetlerine devam eden Derneğimiz ile ilgili bilgiler verdi ve yeni projelerimizden bahsetti.

 

1905 AGS olarak dernek üyelerimizle birlikte maç izleyerek takımımıza destek olduk.

 

12 Mart 2020 Perşembe günü gerçekleştirdiğimiz yeni dönem altıncı üye toplantımızda, derneğimize yeni katılan üyelerimize plaketlerini takdim ettik.

Yeni dönem altıncı üye buluşmamızı 12 Mart 2020 Perşembe günü dernek genel merkezimizde gerçekleştirdik.

İstanbul’da bulunan Başkanımız Özgür Bayraktar ve Dernek üyelerimiz, 1905 GSYİAD Yönetimine de bir ziyaret gerçekleştirdi. 1905 GSYİAD Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Hatipoğlu'nun ev sahipliği yaptığı ziyarette, 2 dernek üyeleri keyifle sohbet etme imkanı buldu. Misafirperverlikleri için Başkan Hatipoğlu’na ve 1905 GSYİAD Ailesine teşekkürlerimizi sunarız. 1905 GSYİAD

1905 AGS ailesi olarak, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda Başkanımız Mustafa Cengiz’e bir ziyaret gerçekleştirdik. Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Recevik’in de yer aldığı ziyarette, derneğimizin kısa dönemde yaptığı faaliyetler hakkında bilgi verildi. Samimi bir ortamda geçen ziyarette, Başkanımız Mustafa Cengiz üyelerimizle yakından ilgilendi.

Derneğimiz hakkındaki övgü dolu sözleri ve yakından ilgisi için Başkanımız Mustafa Cengiz’e teşekkürlerimizi sunarız.

 

 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında kadın üyelerimize özel bir etkinlik gerçekleştirdik. Udana Yoga Merkezi sahibi ve aynı zamanda da üyemiz Nahal Asei, Dernek Merkezimizde buluşan kadın üyelerimize, Yoga felsefesi hakkında bilgi verdi. Daha sonra Başkanımız Özgür Bayraktar ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle bir araya gelen kadın üyelerimiz, keyifli sohbetler gerçekleştirdi. Kadınlar Günü’ne özel pastanın kesildiği etkinlik, güzel dileklerle son buldu.

1905 AGS olarak, LÖSEV tarafından hayata geçirilen “İyilikler Çarşısı” projesine stant açarak destek olduk. Başkanımız Özgür Bayraktar ve Yönetim Kurulu üyelerimiz, bu özel projede çocuklar ve ailelerinin mutluluklarına ortak oldu.

 

Yeni dönem beşinci üye buluşmamızı 25 Şubat 2020 Salı günü dernek genel merkezimizde gerçekleştirdik.

25 Şubat 2020 Salı günü gerçekleştirdiğimiz yeni dönem beşinci üye toplantımızda, derneğimize yeni katılan üyelerimize plaketlerini takdim ettik.

 

11 Şubat 2020 Salı günü gerçekleştirdiğimiz yeni dönem dördüncü üye toplantımızda, derneğimize yeni katılan üyelerimize plaketlerini takdi

Yeni dönem dördüncü üye buluşmamızı 11 Şubat 2020 Salı günü dernek genel merkezimizde gerçekleştirdik.

 

 

<< geri

ileri >>

© Tüm Hakları Saklıdır. Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği