ETKİNLİKLER

1905 AGS olarak Başkanımız Sayın Özgür Bayraktar ve üyelerimiz ile birlikte, Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Cengiz, Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Savaş Özüdoğru, Galatasaraylılar Birliği Başkanı Sayın Mehmet Dülger ve Galatasaraylı Avukatlar ve Hukukçular Derneği Başkanı Oğuzhan Kabasakal'ın katılımlarıyla gerçekleşen törende

mozoleye çelenk bıraktıktan sonra Anıtkabir Komutanı Sayın Topçu Albay Mahmut Cüneyt Rakunt’u  makamında ziyaret ettik

 

 

06.12.2018

1905 AGS’nin yeni Yönetim Kurulu üyeleri olarak, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sayın Gürsel Baran’ı makamında ziyaret ettik. Sayın Baran’a imzalı Galatasaray forması hediye ettik. Derneğimizin faaliyetleri, ekonomi ve futbol hakkında sohbet gerçekleştirdik.

 

 

06.12.2018

1905 AGS’nin yeni Yönetim Kurulu üyeleri olarak, Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Sayın Nurettin Özdebir’e ziyaret gerçekleştirdik. Sayın Özdebir, hediye ettiğimiz imzalı Galatasaray formasını giyerek bizleri mutlu etti. Sayın Özdebir ile Türkiye gündemi, ekonomi ve futbol üzerine sohbet ettik.

 

 

29 KASIM 2018

1905 AGS olarak dokuzuncu "Galatasaray Business Network" etkinliğimizde Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir ve Ankaralı işadamlarıyla bir araya geldik. Aramıza yeni katılan üyelerimize plaketlerini takdim ettik.

 

 

10 KASIM 2018

Ormanspor maçı için Ankara’da bulunan Galatasaray Kadın Basketbol takımımızı Crown Plaza Otel’de ziyaret ettik.

 

 

25 EKİM 2018

1905 AGS olarak, Ankara Fenerbahçeli İş Adamları ve Yöneticiler Spor Kulübü Derneği (AFİDER) ve Beşiktaşlı Sanayici İş Adamları ve Yatırımcıları Derneği (BESİYAD) üyeleri Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nın Cumhuriyet Bayramı Konserinde buluştu.

 

 

22.10.2018

1905 AGS Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Özgür Bayraktar, Yönetim Kurulu, Denetim ve Disiplin Kurulu üyelerinin de katılımıyla Anıtkabir ziyareti gerçekleştirilmiştir. Ardından Anıtkabir Komutan Vekili Topçu Albay Mahmut Cüneyt Rakunt makamında ziyaret edilerek mozoleye çelenk koyma töreni düzenlenmiştir.

 

 

13.10.2018

Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS) olarak, Olağanüstü Genel Kurulumuzu gerçekleştirdik. Ankara Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen Kurul’da mevcut Başkanımız Özgür Bayraktar yeniden Başkan seçildi.

 

 

20 HAZİRAN 2018

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Savaş Özüdoğru, Galatasaray'ın efsane futbolcularından olan Gheorghe Popescu ve Romanya Türkiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Atalay ve üyelerimiz düzenlediğimiz organizasyonda bir araya geldi.

 

 

11 HAZİRAN 2018

1905 AGS olarak Galatasaray'ımızın 21. şampiyonluğunu, Galatasaray Spor Kulübü Genel Sekreteri Kaan Kançal, Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Savaş Özüdoğru ve üyelerimizin katılımıyla bir kez daha coşkuyla kutladık.Ardından aramıza yeni katılan üyelerimize sertifikalarını takdim ettik.

 

 

10 HAZİRAN 2018

Galatasarayımızın şampiyonluk kupası Ankara'da…

 

 

26 MAYIS 2018

Galatasaray Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurulunda mevcut başkanımız sayın Mustafa Cengiz tekrar başkan seçilmiştir. Kendisini ve yönetimini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

 

 

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın davetlisi olarak Ankara’ya gelen Gheorghe Popescu Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Savaş Özüdoğru, 1905 AGS Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Bayraktar ve üyelerimizle bir araya geldi. Organizasyonda Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Savaş Özüdoğru Popescu’ya Galatasaray Teknik Direktörü ve futbolcularının imzası bulunan 4 numaralı formayı hediye etti.

Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS) olarak düzenlediğimiz iftar yemeğimize katılan Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. 1905 AGS Başkanlığı görevinden istifa ederek Galatasaray Yönetim Kurulu’na aday olan Özgür Savaş Özüdoğru, projeleri hayata geçirmek için Mustafa Cengiz’in yönetiminde sonuna kadar çalışacaklarını bildirdi.

Derneğimizin 13. Kuruluş Yıldönümünü kutladığımız 7. Galatasaray Business Network (GBN) etkinliğinde konuklarımız Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sayın Mustafa Cengiz ve Yönetim Kurulu Üyeleri oldu.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sayın Mustafa Cengiz ve 1905 AGS Başkanı Sayın Özgür Savaş Özüdoğru Galatasaraylılar Birliği Derneğini ziyaret etti.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ve 1905 AGS Başkanı Özgür Savaş Özüdoğru, yönetim kurulu üyeleri ile Galatasaraylılar Birliği Derneği’nde verilen öğle yemeğine katıldı.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sayın Mustafa Cengiz ve Yönetim Kurulu Üyelerine eşlik ettiğimiz Anıtkabir programında Anıtkabir Komutanı Albay Ahmet Nurtan’ı makamında ziyaret ettik.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sayın Mustafa Cengiz ve Yönetim Kurulu Üyelerine eşlik ettiğimiz Anıtkabir ziyaretinde mozoleye çelenk bırakarak törenimizi gerçekleştirdik.

Galatasarayımızın çok değerli Başkanı Mustafa Cengiz, Başkan Yardımcısı Ünal Çeviköz, Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Günay, GSSK Üyesi Reha Yereşen, Sarper Cengiz ve 1905 AGS Başkanımız Özgür Savaş Özüdoğru, Sayın Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’e nezaket ziyaretinde bulundu.

1905 AGS Başkanımız ve 15589 Nolu GSSK Üyesi , Özgür Savaş Özüdoğru Kulübümüzde çok önemli bir göreve geldi. Özüdoğru , "Galatasaray SK Başkanımızın ve değerli yönetim kurulunun bana vermiş olduğu bu görev için sonsuz teşekkürler.

1905 AGS olarak Kıbrıs ziyaretimizde çok iyi bir Galatasaraylı olan Kıbrıs Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Sayın Tolga Atakan ve Kıbrıs Emniyet Genel Müdürü Sayın Süleyman Manavoğlu’nu ziyaret ettik ve Lefkoşa GS Store mağazasını gezdik.

1905 AGS olarak, Kültürel Etkinlik ve İşbirliği Müsteşarı ve Fransa Kültür Merkezi müdürü Sn. Eric SOULIER ile bir araya geldik.

1905 AGS’nin katkıları ile Tekirdağ, Çerkezköy, Kapaklı ilçesi, Yanıkağıl Köyü İlköğretim Okulu kütüphanesine kavuştu. Galatasaray tribünlerinin sembol ismi Alpaslan Dikmen’in adı verilen kütüphane, 1. sınıftan 8. sınıfa kadar tüm öğrencilere hitap edecek şekilde düzenlendi. Açılışı, aynı zamanda rahmetli Alpaslan Dikmen’in doğum günü olan 20 Aralık’ta gerçekleştirilen ve tüm demirbaşları 1905 AGS tarafından karşılanan kütüphanemizin oluşturulmasında başta ultrAslan Çerkezköy Temsilcisi Caner Can ile Dr. Ertuğrul Erdoğan olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerimizle..

"Kardeş Okullar Buluşuyor" projemiz kapsamında Van Erciş Cumhuriyet Ortaokulu öğrencilerine ev sahipliği yapan Sofa Restauranta teşekkür ederiz. SOFA Et Restaurant

1905  AGS olarak Galatasaray Spor Kulübü Başkan adayı Sn. Mustafa Cengiz ile bir araya geldiğimiz etkinliğimizde üyelerimizin sorularını yanıtlayıp projelerini anlattı.

“Galatasaray, Bitmeyen Sevdamız" sloganıyla 1905 AGS tarafından düzenlenen “Business Network Organizasyonu” kulüp yöneticileriyle Başkentli taraftar işadamlarını bir araya getirdi. Geceye büyük bir ilgi ve katılım vardı.

1905 AGS'yi temsilen ASTOP olarak ATO Başkanımızı ziyaret edip STK Dostu Plaketi takdim ettik.

1905 AGS olarak düzenlediğimiz iftar yemeği organizasyonunda Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu Üyelerimizle bir araya geldik.

22/05/2017 ASTOP Dostluk Beratı Ödülü bu yıl Nurettin Özdebir’e  verildi.

18/05/2017 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS)Üyesi Lütfü Gülbenk  30,meslek yılını yeni adresinde kutladı.

05/05/2017 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS) olarak, TÜSİAV 22. Yıl Organizasyonu'na katıldık.

26/04/2017 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS) olarak, ASTOP Vefa Ödül Töreninde, Galatasaray Yardımlaşma Ve Dayanışma Sandığı Yönetim Ve Denetim Kurulu Başkanı Sayın Oral Yılmaz'a ödülünü takdim ettik.

09/04/2017 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS) olarak, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek'in katılımlarıyla gerçekleştirdiğimiz "1905 AGS Hatıra Ormanı" açılışımızı gerçekleştirdik.

06/04/2017 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS) yönetim Kurulu Başkanımız Özgür Savaş Özüdoğru:" STK'lar etkin olmalı" haberi.

28/03/2017 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS)olarak, Galatasaray Business Network (GBN) etkinliğimizin beşincisini Point Hotel'de gerçekleştirdik.

24/03/2017 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS)olarak, Travel Expo Ankara Fuarı'nda ANGİAD ile iş birliği protokolü imzaladık.

24/03/2017 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS)olarak, Travel Expo Ankara Turizm Fuarı'nda ATİD standını ziyaret ettik.

23/03/2017 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS)olarak, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sayın Gürsel Baran'ı makamında ziyaret ettik.

22/03/2017 Genç Girişim Yönetişim Derneği tarafından 23 Mart 2017 tarihinde 26. düzenlenen ‘’İŞ ’TE FIRSAT‘’ toplantısına başkanımız Özgür Savaş Özüdoğru, Tüsiav Başkanı Veli Sarıtoprak ile katıldı.

20/03/2017 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS)olarak, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Yardımcısı Sayın Doç. Dr. Hasan Ali Çelik'i makamında ziyaret ettik.

01/03/2017 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS)olarak, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem'i makamında ziyaret ettik.

16/02/2017 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS)olarak,Yenimahalle Belediye Başkanımız Sayın Fethi Yaşar’ı ziyaret ettik

16/02/2017 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS)olarak, Ankara Valisi Sayın Ercan Topaca’yı ziyaret ettik.

30/01/2017 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS)olarak, ASO Başkanımız Sayın Nurettin Özdebir'i ziyaret ettik.

21/01/2017 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS)olarak, değerli dost Ahmet Ertan Ustaoğlu 'nun ev sahipliğinde Elit Palas Hotel’de Galatasaray-Karabükspor maçını izliyoruz.

19/01/2017 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS)olarak, Değerli Büyüğümüz Sayın Mehmet Başman anısına Ankara Galatasaraylılar Birliği Lokalinde toplandık.  Büyük Galatasaraylı Mehmet Başman'ı anıyoruz.

 

27/12/2016 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS)olarak, Galatasaraylılar Birliği'nin 79.KURULUŞ Yıldönümü'nü birlikte kutladık.

 

 

15/12/2016 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği’nin (1905 AGS) düzenlemeyi planladığı yılbaşı balosu İstanbul’daki terör saldırısı nedeni ile iptal edildi.

05/12/2016 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS) olarak, ASTOP Dünya Gönüllüler Günü ödülünü Ankara Galatasaraylılar Birliği adına Başkanımız Özgür Savaş Özüdoğru Sayın Başkan Mehmet Dülger'e ödülünü takdim etti.

14/10/2016 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS) olarak,Galatasaray’ın 111.Kuruluş Yılını kutladık.

02/10/2016 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS) olarak,Gölbaşı Galatasaraylılar Birliği sosyal tesislerinde Barbekü Partisi düzenledi.

13/08/2016 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS) olarak,süper kupa final maçını üyelerle birlikte izledi.

05/08/2016 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS) olarak,Kazan Belediye Başkanlığı’nı Ziyaret ettik.

05/08/2016  Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS) olarak,Özel Harekat Daire Başkanlığı’nı ziyaret ettik.

11/06/2016 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS) olarak, olağan genel kurulunda, yeni dönem yönetim ve denetim kurulları belirlendi. Özgür Savaş Özüdoğru tekrar başkan seçildi.

01/06/2016 DSP Genel Başkanı Önder Aksakal  Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS) ‘ni Ziyaret etti.

17/05/2016 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS) olarak, 17 Mayıs 2000 tarihinde kazanılan UEFA Kupası’ nın 16. Yıldönümü coşkuyla kutlandı.

17/06/2016 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS) olarak, Galatasaray Business Network etkinliğimizin üçüncüsünü Whyndam Otel’de gerçekleştirdik.

04/05/2016 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS) olarak, TT Arena da Rizespor maçı öncesi Sayın Dursun Başkanımızı ziyaret ettik.

22/04/2016 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS) olarak,  Bilkentli Aslanlar’ın birlikte hazırladığı Sarı Kırmızı Hayatlar paneller serisinin birincisi  Bilkent Üniversitesi'nde yapıldı.

22/04/2016 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS) olarak, Galatasaray Business Network etkinliğimizin ikincisini Whyndam Otel’de gerçekleştirdik.

11/04/2016 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği ( 1905 AGS ) olarak,üyelerimizden Lütfi GÜLBEK'i ziyaret ettik.

09/04/2016 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği ( 1905 AGS ) olarak, ASTOP tarafından düzenlenen Vefa Ödülleri Törenin de Başkan Özgür Savaş ÖZÜDOĞRU Galatasaray Cemiyeti Başkanı Sayın Mehmet DÜLGER' e ödülünü takdim etti.

19/03/2016  Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği ( 1905 AGS ) olarak,Özgür Savaş Özüdoğru ve değerli üyelerimiz de Ankara Sivil Toplum Platform Başkanları ile Ankara’daki Patlama Alanına Kırmızı Karanfil Bıraktılar.

17/03/2016 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği ( 1905 AGS ) olarak,Galatasaray Spor Kulübü Taç Spor Tesislerinde Voleybol Alt Yapı Salonuna ( 1905 AGS ) adı verilmiştir.

Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği ( 1905 AGS ) olarak, 1905GSYIAD Başkanı Metin Öztürk ve 1905GSYIAD üyeleri ile buluştu. Atamızın Naaşına çelenk töreni düzenlendi.

Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği ( 1905 AGS ) olarak, Galatasaray Mardin Nusaybin Futbol Okulu' nun öğrencilerini ağırladı.

Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS) olarak, Galatasaray Business Network etkinliğimizin birincisini Whyndam Otel’de gerçekleştirdik.

<< geri

ileri >>

Anasayfa
Kurumsal
Haberler
Üyelerimiz
Üyelik Şartları
Branşlar

Etkinlikler
Basın Bültenleri
Basında AGS
Video Galeri
İletişim

© Tüm Hakları Saklıdır. Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği