ETKİNLİKLER

10 EYLÜL 2021

 

Dün akşam 1905 AGS Yönetim Kurulu, dernek merkezimizde 2021 yılının 7. toplantısını gerçekleştirdi. Yeni sezona dair faaliyet planlarının gözden geçirildiği toplantının ardından, derneğimize yeni katılan üyelerimize plaketleri takdim edildi.

 

 

20 AĞUSTOS 2021

 

Resmi temaslarda bulunmak üzere Ankara'ya gelen, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sn. Burak Elmas, Başkan Yardımcısı Sn. Rezzan Epözdemir ve Genel Sekreter Sn. Köksal Ünlü ile birlikte, 1905 AGS dernek merkezinde Yönetim Kurulu Üyelerimizle bir araya geldi. Ankara Sanayi Odası Başkanı Sn. Nurettin Özdebir'e de makamında bir ziyaret gerçekleştiren Sn. Elmas, Randers - Galatasaray maçını 1905 AGS Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte akşam yemeği eşliğinde hep beraber izledi.

 

 

13 TEMMUZ 2021

 

1905 AGS olarak, Yönetim Kurulu Başkanımız Özgür Bayraktar ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte Yargıtay Ceza Genel Kurulu Başkanı Sayın Eyüp Yeşil’i makamında ziyaret ettik. 1905 AGS projeleri ve yeni dönem hedeflerinden bahsettiğimiz ziyarette Sayın Eyüp Yeşil’e kendisi için özel olarak hazırlanan Galatasaray formasını takdim ettik.

 

 

13 TEMMUZ 2021

 

1905 AGS olarak, Yönetim Kurulu Başkanımız Özgür Bayraktar ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte Yargıtay Hukuk Genel Kurulu Başkanı Sayın Adem Albayrak’ı makamında ziyaret ettik. 1905 AGS projeleri ve yeni dönem hedeflerinden bahsettiğimiz ziyarette Sayın Adem Albayrak’a kendisi için özel olarak hazırlanan Galatasaray formasını takdim ettik.

 

 

25 HAZİRAN 2021

 

Galatasarayımızın yeni başkanı Burak Elmas ve Yönetim Kurulu Üyelerini 1905 AGS'de ağırladık ve hep birlikte Anıtkabir'i ziyaret ettik.

 

25 HAZİRAN 2021

 

Anıtkabir ziyareti için Ankara’ya gelen Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sayın Burak Elmas, 1905 AGS’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

 

 

19 HAZİRAN 2021

 

Galatasaray Kulübü Olağan Seçim Genel Kurulu'nda başkanlığa seçilen Sayın Burak Elmas ve Yönetim Kurulu'nu 1905 AGS olarak tebrik ediyor, Galatasarayımıza hep birlikte kupalara yürüyeceğimiz, zaferlerle dolu bir sezon diliyoruz.

 

 

17 HAZİRAN 2021

 

1905 AGS olarak Galatasaray Spor Kulübü Başkan Adayları ile bir araya geldik. Tüm üyelerimizin davetli olduğu, Zoom Meeting üzerinden gerçekleştirdiğimiz toplantıların üçüncüsünde Galatasaray Spor Kulübü Başkan Adayı Yiğit Şardan ve ekibini ağırladık.

 

 

16 HAZİRAN 2021

 

Galatasaray Spor Kulübü’nde gerçekleştirilecek Seçimli Olağan Genel Kurul öncesinde, başkanlık yarışındaki tüm adayların plan ve projelerini anlattığı Zoom toplantılarının ardından, üç başkan adayından biri olan Eşref Hamamcıoğlu, Ankara’da derneğimizi ziyaret ederek üyelerimizle ASO Meclis Salonu’nda bir araya geldi. Yeni dönem projelerinden ve hedeflerinden bahseden Galatasaray Spor Kulübü Başkan Adayı Eşref Hamamcıoğlu, daha sonra üyelerimizden gelen soruları da yanıtladı.

 

 

15 HAZİRAN 2021

 

Galatasaray Spor Kulübü’nde gerçekleştirilecek Seçimli Olağan Genel Kurul öncesinde, başkanlık yarışındaki tüm adayların plan ve projelerini anlattığı Zoom toplantılarının ardından, üç başkan adayından biri olan Burak Elmas, Ankara’da derneğimizi ziyaret ederek üyelerimizle ASO Meclis Salonu’nda bir araya geldi. Yeni dönem projelerinden ve hedeflerinden bahseden Galatasaray Spor Kulübü Başkan Adayı Burak Elmas, daha sonra üyelerimizden gelen soruları da yanıtladı.

 

 

14 HAZİRAN 2021

 

Galatasaray Spor Kulübü’nde gerçekleştirilecek Seçimli Olağan Genel Kurul öncesinde, başkanlık yarışındaki tüm adayların plan ve projelerini anlattığı Zoom toplantılarının ardından, üç başkan adayından biri olan Metin Öztürk, Ankara’da derneğimizi ziyaret ederek üyelerimizle ASO Meclis Salonu’nda bir araya geldi. Yeni dönem projelerinden ve hedeflerinden bahseden Galatasaray Spor Kulübü Başkan Adayı Metin Öztürk, daha sonra üyelerimizden gelen soruları da yanıtladı.

 

 

9 HAZİRAN 2021

 

1905 AGS olarak Yönetim Kurulu Başkanımız Özgür Bayraktar ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte TÜGİAD Ankara Başkanı Zafer Yıldırım’ı ziyaret ederek, yeni dönem için başarı dileklerinde bulunduk.

 

 

GALATASARAY SPOR KULÜBÜ BAŞKAN ADAYI EŞREF HAMAMCIOĞLU İLE BİR ARAYA GELDİK

 

5 HAZİRAN 2021

 

1905 AGS olarak Galatasaray Spor Kulübü Başkan Adayları ile bir araya geldik. Tüm üyelerimizin davetli olduğu, Zoom Meeting üzerinden gerçekleştirdiğimiz toplantıların üçüncüsünde Galatasaray Spor Kulübü Başkan Adayı Eşref Hamamcığlu ve ekibini ağırladık.

 

 

3 HAZİRAN 2021

 

1905 AGS olarak Galatasaray Spor Kulübü Başkan Adayları ile bir araya geldik. Tüm üyelerimizin davetli olduğu, Zoom Meeting üzerinden gerçekleştirdiğimiz toplantıların ikincisinde Galatasaray Spor Kulübü Başkan Adayı Burak Elmas ve ekibini ağırladık.

 

 

25 MAYIS 2021

 

1905 AGS olarak Galatasaray Spor Kulübü Başkan Adayları ile bir araya geldik. Tüm üyelerimizin davetli olduğu, Zoom Meeting üzerinden gerçekleştirdiğimiz toplantıların ilkinde Galatasaray Spor Kulübü Başkan Adayı Metin Öztürk ve ekibini ağırladık.

 

 

 

20 MAYIS 2021

 

1905 AGS olarak Yönetim Kurulu Başkanımız Özgür Bayraktar ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte Ankara İl Emniyet Müdürü Sayın Servet Yılmaz’ı makamında ziyaret ettik. Derneğimizin projelerinden ve etkinliklerinden bahsettiğimiz ziyaretin sonunda Sayın Yılmaz’a imzalı Galatasaray formasını takdim ettik.

 

13 NİSAN 2021

 

Derneğimiz, Aura Sağlıklı Yaşam Merkezi ile üyelerimize özel avantajlar sağlayacak bir “İş birliği Protokolü”ne imza attı. Yaptığımız anlaşmaya göre, üyelerimiz firmanın hizmetlerinden yüzde 20 indirim ile faydalanabilecek.

 

 

12 NİSAN 2021

 

Derneğimizin Yönetim Kurulu toplantısını, PR şirketimizin de katılımları ve yeni dönem çalışmalarımızla ilgili sunumları eşliğinde gerçekleştirdik. Daha güçlü bir AGS için çalışmalarımız devam ediyor.

 

 

 

 

 

 

15 MART 2021

 

 

Elim bir kaza sonucu aramızdan ayrılan, derneğimizin Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Kadir Okhan Akın'ın adını ömür boyu yaşatmak adına kurduğumuz “Prof. Dr. Kadir Okhan Akın Hatıra Ormanı”nın fidan dikimini ailesi, sevenleri ve 1905 AGS Yönetim Kurulu ile gerçekleştirdik.

 

 

 

 

3 MART 2021

 

MKE Ankaragücü – Galatasaray maçı için Ankara’da bulunan futbol takımımızı ziyaret ederek, Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak ve Teknik Direktör Fatih Terim ile bir araya geldik. Derneğimizin Yönetim Kurulu ve üyeleri ile gerçekleştirdiğimiz ziyarette takımımıza başarılar diledik.

 

 

 

 

 

22 ŞUBAT 2021

 

Galatasaray Kadın Basketbol Takımımızı Herbalife Nutrition Basketbol Süper Ligi’nin 21. haftasında Çankaya Üniversitesi ile karşı karşıya geleceği maç öncesinde ziyaret ederek, başarılar diledik.

 

 

 

 

<< geri

ileri >>

© Tüm Hakları Saklıdır. Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği