ETKİNLİKLER

1905 AGS ÇİFTE KUPAYI COŞKU İLE KUTLADI

29 Mayıs 2016 Pazar günü Galatasaraylılar Birliği tarafından düzenlenen Geleneksel Pilav Toplantısına 1905 AGS Yönetim Kurulu Üyeleri katıldılar.

 

Daha sonra bu yıl Galatasaray Basketbol takımının kazandığı EuroCup ile Futbol takımımızın Fenerbahçe’yi yenerek 17.kez kazandığı Türkiye Kupası, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sayın Dursun ÖZBEK’ in de katılımıyla coşku ile kutlandı.

 

1905 AGS Üyelerinin aileleriyle birlikte katılımıyla gerçekleşen kutlamalarda, kupalar ile bol bol hatıra fotoğrafları çektirildi. Etkinlik yaşanan keyifli anlarla sona erdi.

 

3. GALATASARAY BUSINESS NETWORK ( GBN ) ETKİNLİĞİ

Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS) tarafından 17.05.2016 Salı gecesi Wyndham Otel No4 Restaurant’da Galatasaray Business Network (GBN) etkinliğinin 3.sü düzenlendi.

 

Her ay Galatasaray’ a gönül vermiş İş Dünyasından dostların katılımlarıyla devam eden Galatasaray Business Network (GBN) etkinliğinde 17 Mayıs 2000 tarihinde kazanılan UEFA Kupası’ nın 16. Yıldönümü coşkuyla kutlandı.

16 yıl önce Galatasaray’ ın UEFA Kupası’ nı alarak Türk futbol tarihine adını altın harflerle yazdırdığı Galatasaray & Arsenal UEFA Kupası Final maçını katılımcılar birlikte izleyerek, anılarını sevinçlerini ve duygularını bir kez daha yaşadılar. ASO Başkanı Nurettin ÖZDEBİR’ in de katıldığı kokteylde aramıza yeni katılan üyelerimiz Esra CERAN, Bilsay Onur CENGİZ, Gülsün ŞİBİL ve Erdinç KARAKILIÇ ise şilt alan isimler oldu.

 

Büyük ilgi ile karşılanan bu ay 3.sü düzenlenen Galatasaray Business Network (GBN) etkinliğinde keyifli anlar yaşandı.

 

2. GALATASARAY BUSINESS NETWORK ( GBN ) ETKİNLİĞİ

Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS) tarafından 22.04.2016 Cuma gecesi Wyndham Otel No4 Restaurant’da Galatasaray Business Network (GBN) etkinliğinin 2.si düzenlendi.

 

Her ay Galatasaray’ a gönül vermiş dostlar ile düzenlenmeye devam eden Galatasaray Business Network (GBN) etkinliğine DSP Genel Başkanı Önder AKSAKAL, ASO Başkanı Nurettin ÖZDEBİR, TUSİAV Başkanı Veli SARITOPRAK, EMSİAD Başkanı Şeref DEMİRCİOĞLU, GGYD Başkanı Nezih ALLIOĞLU, YATSİAD Başkanı Yıldıray YOLDAR, MHP Antalya Millet Vekili Mehmet GÜNAL, AGEM Başkanı Erkan ASLAN gibi çok değerli isimlerin de katıldığı etkinlikte, 1905 AGS’ nin yeni üyeleri TÜKAL Başkanı Naciye Füsun ŞENER, ASO Başkan Vekili Mehmet DOĞANLAR, GGYD Parlamentodan Sorumlu Y.K.Ü Derya ŞAHİN ŞENER, Özge POSTACI, İsmail DEMİR, Mustafa BAYAZIT, Zeynep AYDIN şilt alan isimler oldu.

 

Büyük ilgi ile karşılanan bu ay 2.si Düzenlenen Galatasaray Business Network (GBN) etkinliğinde keyifli anlar yaşandı.

 

GALATASARAY BUSINESS NETWORK ( GSBN ) ETKİNLİĞİ

Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS) tarafından 09.03.2016 Çarşamba gecesi Wyndham Otel No4 Restaurant’da bütün üyelerimize açık Galatasaray Business Network (GSBN) etkinliği düzenlendi.

 

Galatasaray Business Network (GSBN) etkinliğine ASTOP Platform ve Tüsiav Genel Başkanı Veli SARITOPRAK, ASİAD Genel Başkanı Eda ERSOY, ANGİAD Genel Başkanı Emre ALTINDAĞ, GGYD Genel Başkanı Nezih ALLIOĞLU, EMSİAD Genel Başkanı Şeref DEMİRCİOĞLU gibi çok değerli isimlerin de katıldığı etkinlikte, 1905 AGS nin yeni üyeleri ASİAD Genel Başkanı Eda ERSOY, İsmet BEYAZKILIÇ, Caner ÖZDEMİR, Anıl Can ÖZDEMİR, Sayım ÖZDEN, Şener KÜÇÜK, Nurhan DURUKAN, Nedim DURUKAN, Seyit ARDIÇ, Mete ÇAĞLAYAN, Mesut YILDIZ ve Çağdaş BOZKURT şilt alan isimler oldu.

 

Büyük ilgi ile karşılanan Galatasaray Business Network (GSBN) etkinliği,  önümüzdeki aylarda da düzenlenmesine karar verilen gecede keyifli anlar yaşandı.

 

Anasayfa
Kurumsal
Haberler
Üyelerimiz
Üyelik Şartları
Branşlar

Etkinlikler
Basın Bültenleri
Basında AGS
Video Galeri
İletişim

© Tüm Hakları Saklıdır. Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği